A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприемство "Оратівська лікарня планового лікування" Оратівської селищної ради

Заступник головного лікаря медичної частини

Троян Петро Петрович

1960 року народження, освіта вища

  • Троян Петро Петрович закінчив Вінницький медичний інститут в 1983 році,  пройшов інтернатуру  в Гайсинській центральній районній лікарні по спеціальності – педіатрія в 1984 році.
  • Троян П.П.свою трудову діяльність розпочав в Оратівській ЦРЛ з  10.07.1984  року на посаді  лікаря районного педіатра.
  • З 16.09.2014 року переведений на посаду заступника головного лікаря з медичної частини.

За час роботи  зарекомендувала себе як знаючий фахівець, що сумлінно виконує свої функціональні обовязки. В повсякденній роботі використовує сучасні методи діагностики та лікування. Вміє приймати правильне рішення в складних ситуаціях. Дисциплінована, організована, користується повагою серед колег і пацієнтів. Приділяє значну увагу профілактичній роботі,  проводить бесіди з населенням району.

Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, проходить своєчасно курси  підвищення кваліфікації, бере участь в нарадах, науково-практичних конференціях, семінарах із питань  лікувально-профілактичної допомоги.

Неодноразово нагороджувалась грамотами   ДОЗ Вінницької ОДА,Оратівської ЦРЛ та РДА.

Має вищу атестаційну категорію лікаря-педіатра та пройшов курси підвищення кваліфікації по спеціалізації організація і управління охороною здоров'я.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора