A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприемство "Оратівська лікарня планового лікування" Оратівської селищної ради

Директор

Автобіографія

Головного лікаря Оратівського комунального некомерційного підприємства «Оратівська центральна районна  лікарня» Садика Миколи Івановича

Я, Садик Микола Іванович народився  27 листопада 1960 року, в місті Погребище Вінницької області, українець.

  • В 1977 році після закінчення  дев”яти класів середньої школи №1, поступив в Погребищенське медичне училище яке закінчив в 1981 році по спеціальності фельдшер.
  • З 1981р. по 1983 рік служив в рядах Радянської Армії.  
  • В 1983 році поступив  в Вінницьний медичний інститут  ім. М. І. Пирогова  на лікувальний факультет який закінчив в 1989 році по спеціальності лікар – хірург. З 1989 р. по 1990 р. працював лікарем-інтерном  в Гайсинській ЦРЛ.
  • З  червня 1990 року працюю лікарем-хірургом в Оратівській центральній районній лікарні, в 1995 році переведений на посаду замістника головного лікаря по полікліничній роботі і ЛКК.
  • З 1997 року призначений замістником головного лікаря по медичній частині, з травня 2014 року  головний лікар Оратівської ЦРЛ на даній посаді працюю і в даний час. 
  • Маю вищу  кваліфікаційну категорію  по «Організації  охорони здоров”я» та першу категорію лікаря-хірурга.

Державних нагород не маю. Неодноразово нагороджувався Грамотами та Подяками Вінницької обласної адміністрації і Ради, Департаменту охорони здоров”я ВОДА, Оратівської районної адміністрації і Ради, адміністрації ЦРЛ.

Одружений, маю  дорослих дочку і сина.

Обирався депутатом Оратівської районної Ради останніх п”яти скликань,  по  Оратівського виборчого округу № 1. Є головою постійної  комісії  районної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту і зайнятості населення, роботи з ветеранами.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора